RGKA Activities

PANCHAYAT YUVA AUR KHEL ABHIYAN (PYKKA)

PYKKA E.LUNGDAR R.D. BLOCK LEVEL SPORTS RESULT 2010

 

Athletics:

 

Sl No

Item

Position

Name

Village

1

100m (Boys)

I

Lalvenhima

N.Vanlaiphai

II

Laithanpuia

Khawlailung

III

Vanlalhruaia

Sailulak

III

Laldingliana

Piler

2

100m (Gilrs)

I

Biakthianghlimi

Khawlailung

II

Lalhlimpuii

Mualcheng

III

Thanhmingpuii

Mualcheng

3

200m (Boys)

I

Lalvenhima

N.Vanlaiphai

II

Laltlanthanga

Mualcheng

III

Vanlalhruaia

Sailulak

4

200m (Girls)

I

Lalhmunengi

Khawlailung

II

Lalhlimpuii

Mualcheng

III

Thanhmingpuii

Mualcheng

5

400m (Boys)

I

Lalduatmawia

Khawlailung

II

Zorinhlua

N.Vanlaiphai

III

Hmangaihthanga

N.Vanlaiphai

6

400 (Girls)

I

Ramdinthari

Leng

II

Lawmsangpuii

E.Lungdar

III

Lalrinkimi

E.Lungdar

7

Javelin (Boys)

I

Vanlalthuama

Mualcheng

II

Vanlalruala

Mualcheng

III

Lalhriatzuala

Leng

8

Javelin (Girls)

I

Laltluangkimi

Leng

II

Lalremthangi

Mualcheng

III

Ramnunmawii

Mualcheng

9

Discuss(Boys)

I

Saingurpuia

E.Lungdar

II

Ramfangzauva

Piler

III

Lalengliana

Piler

10

Discuss (Girls)

I

Laltluangkimi

Leng

II

Malsawmsangi

N.Vanlaiphai

III

Biakthianghlimi

Khawlailung

11

Shot put (Boys)

I

Lalhriatzuala

Leng

II

Saithanpuia

Mualcheng

III

Lalramenga

Leng

12

Shot put (Girls)

I

Laltluangkimi

Leng

II

Biakthianghlimi

Khawlailung

III

Vanlallawmkimi

Khawlailung

13

Long Jump (Boys)

I

Vanlalhruaia

Sailulak

II

J.Lalmuanpuia

Khawlailung

III

Remlalhmuaka

E.Lungdar

14

Long Jump (Girls)

I

Lalruatfeli

Lungkawlh

II

Lalthankimi

Khawlailung

III

Lalremsangi

Leng

15

High Jump (Boys)

I

Lalhunruata

Lungkawlh

II

Lalthawmmawia

E.Lungdar

III

Lalhriatpuia

Sailulak

16

High Jump (Girls)

I

Lalruatsangi

Lungkawlh

II

Manngaihzuali

E.Lungdar

III

Ramngaihzuali

N.Vanlaiphai

 

Boxing:

 

Sl No

Item

Position

Name

Village

17

35-45 (Boys)

I

Lalhmingliana

E.Lungdar

II

Lalnunsiama

N.Vanlaiphai

III

Malsawmzuala

E.Lungdar

III

Thangzampuia

Sailulak

18

45-50 (Boys)

I

Rochhingpuia

E.Lungdar

II

Lalthansanga

E.Lungdar

III

Lalruatsanga

E.Lungdar

III

Lalrinawma

Lungkawlh

19

50-55 (Boys)

I

Tlansangzela

Mualcheng

II

Ramnunsiama

Lungkawlh

III

Lalrinsiama

N.Vanlaiphai

III

Lalhruaizela

Khawlailung

20

55-60 (Boys)

I

Lalthlamuana

E.Lungdar

II

Kaptluanga

E.Lungdar

III

Lalramhlua

Leng

III

Ramdinsanga

Lungkawlh

21

60 above

I

Malsawmthanga

E.Lungdar

II

Runremmawia

Khawlailung

III

Lallawmawma

N.Vanlaiphai

22

45-50 (Girls)

I

Biakthianghlimi

Khawlailung

II

Vanlalhruaii

Lungkawlh

III

Lalnunkimi

Lungkawlh

III

Zothantluangi

Lungkawlh

23

60 above (Girls)

I

Laltluangkimi

Leng

 

Badminton:

 

Sl No

Item

Position

Name

Village

24

Boys

1

Lalhmangaihzuala

E.Lungdar

II

Sairengpuia

E.Lungdar

III

Lalrammawia

E.Lungdar

III

Vincent Lalruatdika

N.Vanlaiphai

25

Girls

I

Lalrawngbawli

N.Vanlaiphai

II

Vanhmingthari

E.Lungdar

III

Vanlalhriatpuii

E.Lungdar

III

Lalchhuanawmi

E.Lungdar

 

26. Foot Ball (Boys):                  I           Piler

                                                II          E.Lungdar

                                                III        Mualcheng

                                                III        Khawlailung

 

27. Foot Ball (Girls)                     I           Mualcheng

                                                II          Khawlailung

                                                III        Leng

                                                III        Lungkawlh

 

28. Volley Ball (Boys)                 I           Piler

                                                II          Sailulak

                                                III        Leng

                                                III        Khawlailung

 

 

29. Volley Ball (Girls)                 I           Vanlaiphai

                                                II          E.Lungdar

                                                III        Khawlailung

                                                III        Mualcheng

 

Overall Result:

 

Position

Village

Points

I

E.Lungdar

12

II

Khawlailung

10

III

N.Vanlaiphai

8

 

_____________________________________________________________________________________________________

 

BLOCK LEVEL PYYKA COMMITTEE VAWI 11-NA

 

A hmun                      :           BDO Office Chamber, E.Lungdar

A hmun                      :           Dt. 08.09.2011 (Thursday) at 12:00 Noon.

Chairman                   :           K.Laltlawmlova, BDO E.Lungdar.

Secretary                   :          R.Malsawmtluangzela, Principal Hmingthangi Memorial HSS.

               

Member present         :           16

 

                        Chairman in Block Level PYYKA dt.3-5 August, 2011 a kan neih zawh tak result, Secretary chhiarchhuak turin a sawm a. Committee kan neih chhan tlangpui a sawi hnu in rorel kan tan nghal a.

 

ROREL TE:

 

1)District Level PYYKA Sport chungchang:

Dt.13-15 September, 2011 chhunga District Level Sport, Serchhip a neih tur changchang Chairman in report tlangpui a pe a. Hetiang hi sport Item neihna hmun tur a ni ang.

  1. Athletics                -           Khawtetlang Field
  2. Badminton              -           Bukpui Indoor Stadium
  3. Basketball             -           14th AR Basketball Court   
  4. Boxing                   -           14th AR, DCs Conference Hall
  5. Judo                       -           New Serchhip YMA Hall
  6. Taekwondo              -           New Serchhip YMA Hall
  7. T.T.                         -           DRDA Conference Hall
  8. Football                  -           Field No.2
  9. Hockey                  -           Khawtetlang Field/Chhiahtlang Field
  10. Volleyball                -           Chhim Veng Volleyball Court

 

2)Kal dan tur chungchang:

Ni 12th September, 2011 a Serchhip thlengthla turin Team leh mimal kaltur zawng zawng chhuah vek nise. Hetiang hian khawtin kal dan tur kan ruahman.

  1. Khawlailung (mi 40 vel)                                               -           407 Truck 1
  2. N.Vanlaiphai, Lungkawlh & Bawktlang (mi 43 vel)          -          407 Truck 1
  3. Lungchhuan (mi 20 vel)                                               -           Pickup 1
  4. Piler (mi 40 vel)                                                          -          407 Truck 1
  5. E.Lungdar, Leng, Sailulak & Maulcheng (mi 50 vel)       -          407 Truck 1

 

Ni 12th September, 2011-ah a huho a chhuak tur a Khawlailung a innghah khawm nise, Dar 12:00 Noon ah Khawlailung ah thlen kim vek tur.

 

            Motor hman dan tur:

E.Lungdar Block chhunga VC zawng ten Participant pocket money atan Rs.2500/- theuh thawh khawm nise. Serchhip panna tur motor hman man erawh Block lamin a tum ang.

 

Sailulak 407 truck 1 leh Lungchhuan Pickup 1, Serchhip khawchhung veivak nan Serchhip ah chelh nise kan ti bawk.

 

Minute chhiar a ni a, siamthat ngai kan siamthat hnuah committee kan tin.

 

 

 

    Sd/-                                                                                        Sd/-

     (R.MALSAWMTLUANGZELA)                                               (K.LALTLAWMLOVA)

           Secretary                                                                                Chairman      

 

 

Block Level PYYKA Committee: E.Lungdar R.D. Block

_____________________________________________________________________________________________________

 

BLOCK LEVEL PYYKA COMMITTEE VAWI 14-NA

A hmun                      :           BDO Conferenc Hall, E.Lungdar

A hmun                      :           Dt. 20.09.2013 (Friday) at 12:30 p.m.

Chairman                   :           C. Laltleipuii, BDO E.Lungdar.

Secretary                   :          R.Malsawmtluangzela, Principal E. Lungdar HSS.                                            

Member present         :           27

 

                        Chairman in Committee memberte chibai bukna a nei a. 2013 Block Level PYYKA neihna tur atana lehkha lo kal tlai leh sum harsatna avanga a hun sawn a ngaih tur thu a sawi a . Rorel kan tan nghal a.

ROREL TE:

 

1)2013 Block  Level PYYKA Sport chungchang:

      Agenda ngun takin kan sawi a. E. Lungdarah nghah nise ka ti a. Sport Organise leh buaipui tur dangte E. Lungdar GSA ten lo buaipui se, lawman pek dan tur leh funding chungchangah BDO-te nen lo inrawnin ruahmanna lo siam se kan ti.

 

2)Items:

2013 Block Level PYKKA sport-ah eng item-te nge kan neih ang tih kan sawi hova. Hengte hi nise kan ti.

  1. Athletics :       Races – 100 m, 200 m, 400 m & 1500 m.                                                   Jumps – Long Jump & High Jump
  2. Football
  3. Boxing
  4. Batminton
  5. Table Tennis

 

 

3)Sport Neih Hun Tur:

2013 Sport neih hun tur kan sawi hova. Ni 7 October-ah E. Lungdarah thlen kim nise. Ni 8 October Dar 10:00 am-ah Opening Function tannin sport hi ni 10 Octobet-ah zawh nise kan ti.

4) Kum Bithliah Chungchang:

Kum chungchangah engemaw diklo awm thinte kan sawi a. Kumin hian theihtawp chhuaha tang tlangin kum 16 chin dik tak theuh tel tir ni se. Dik taka tel theuh turin khawtinte hma la se, Age Proof atan Birth Certificate/Baptisma Certificate participant-ten neih theuh nise, hemi neilo an awm a nih chuan sport-ah tel phalsak loh nise kan ti.

5)  Appendix:

1. School naupangten Class thulha he sport hi nah man angaih thin avangin Committee-in DEO Serchhip lo bia se, Block huamchhunga School hnenah School naupangte tel phalsak an nihna Circular siam tura ngen nise.

2. Khaw hrang hrang atanga participant leh a buaipuitute kalna tur chu khawtin VC-ten lo buaipui se kan ti.

 

Minute chhiar a ni a, siamthat ngai kan siamthat hnuah committee kan tin.

 

 

 

             Sd/-                                                                                          Sd/-

     (R.MALSAWMTLUANGZELA)                                                  (C. LALTLEIPUII)

             Secretary                                                                                Chairman      

 

 

Block Level PYYKA Committee: E.Lungdar R.D. Block

_____________________________________________________________________________________________________

 

OFFICE OF THE BLOCK DEVELOPMENT OFFICER

E.LUNGDAR R.D. BLOCK : E.LUNGDAR

No. B.13012/1/2013-BDO(EL)                            :                     Dated E.Lungdar, the 14th October, 2013

 

To

 

  1. All V/C President, Under E.Lungdar R.D Block.
  2. All President, GSA Under E.Lungdar R.D Block.
  3. Headmaster, Middle School I&II, E.Lungdar.
  4. Headmaster, Primary School I&II, E.Lungdar.
  5. President, Branch YMA, E.Lungdar.
  6. President,MHIP, E.Lungdar.
  7. Principal, HSS, E.Lungdar.

 

Subject:         PYKKA Committee pawimawh kohna.

 

Thawhpui duh tak,

 

                        Ni 22.10.2013-24.10.2013 chhunga District Level PYKKA lo awm tur chungchangah, Dt. 17.10.2013(Ningani) hian Committee pawimawh tak koh a ni a, lo kal ngei tura hriattir leh beisei i ni e. A hmun tur chu BDO Conference Hall a ni ang.

 

 

In thawhpui,

 

 

 

(C.LALTLEIPUII)

Block Development Officer,

E.Lungdar R.D Block : E.Lungdar

&

Chairman,

Black Level PYKKA Committee

E.Lungdar R.D Block : E.Lungdar

_____________________________________________________________________________________________________

 

OFFICE OF THE BLOCK DEVELOPMENT OFFICER

E.LUNGDAR R.D BLOCK: E.LUNGDAR

 

No. B.13012/1/2013-BDO(EL)                            :                     Dated E.Lungdar, the 1st September, 2014

 

 

To

 

 

  1. All V/C President, Under E.Lungdar R.D Block.
  2. Headmasters Middle School I & II E.Lungdar.
  3. Headmasters Primary School I & II E.Lungdar.
  4. Headmaster H/S, E.Lungdar
  5. President, GSA, Under E.Lungdar R.D Block.
  6. President, Branch YMA, E.Lungdar.
  7. President, MHIP, E.Lungdar.
  8. Principal of HSS, E.Lungdar.
  9. Block Kridashree

                       

                       

Subject:         RGKA (PYKKA) Committee kohna.

 

Thawhpui duh tak,

 

                        Secretary, Mizoram State Sports Council, Mizoram, Aizawl lehkha No.B.13012/2014-RGKA(MSSC)/115 : dt.25.07.2014 thu chhuak angin Block Level Competition RGKA(PYKKA) neihtur chungchangah committee pawimawh tak koh a ni a, Lo kal ngei tur a ngen leh hriattir i ni e.

 

 

A hun             :           Dt.04.09.2014 (Thursday) 10:00 am

A hmun          :           R.D Conference Hall, E.Lungdar

 

 

In thawhpui

 

 

(C.LALTLEIPUII)

Block Development Officer

E.Lungdar R.D Block : E.Lungdar

_____________________________________________________________________________________________________

 

BLOCK LEVEL RGKA/PYKKA COMMITTEE VAWI 16-NA

 

A Hmun         :           Conference Hall, BDO Office E. Lungdar

A Hun             :           Dt. 4th September, 2014 (Thursday)

            Chairman        :           C. Laltleipuii, BDO

       Member Present   :          23

 

1. TANNA :   Chairman-in thuhma a sawi a. Block Level RGKA/PYYKA Sports Competition 2014 neih tur chungchang a sawi hnuin RGKA Block Level Sports chungchanga Report tawi pe turin meeting Secretary a sawm a. Report tlangpui kan ngaithla a, thurel tan nghal a ni.

 

2. RORELTE :        

i) 2014 RGKA Block Level Sport Neihna Hmun Tur:

2014 RGKA Block Level Sport neihna hmun tur atan E. Lungdar nise kan ti.

ii)Sport Neih Hun Tur:

2014 RGKA Block Level Sport neih hun tur chungchang kan  sawi ho a, ni 17th Sept 2014 ah E. Lungdarah thleng kimin, ni 18-20 Sept 2014 chhungin Sport hi neih nise tha kan ti.

iii) Sport Discipline Tur Chungchang:

 Ni 18-20 Sept 2014 chhungin RGKA Block Level Sport kan neih tura discipline turte kan sawi ho a. Hengahte hian intihsiakna neih nise kan ti.

            TEAM GAME           (a)       Badminton

                                           (b)       Football

            INDIVIDUAL             (a)       Wrestling

                                           (b)       Boxing

                                           (c)       Athletics

(Shot Put, Discus Throw, 100M, 400M, 800M, 1500M , 3000M, Long Jump, High Jump)

iv) Transportation Chungchang:

E. Lungdar huam chhunga khaw hrang hrangte kal dan tur (transportation) chung chang kan sawi hova. VC-ten lo ngaihtuah phawt se, hei hi Block Office atangin la bill let (reimburse) theih tur a ni ang.

 

3. Tul Dang:

(a)       Lawmman late direct a pawisa fai pek an nih dawn lo avangin khawtin hruaituten mahnni veng/khua participants-te nu emaw pa emaw Bank Account Number ken tel tur a ni.

(b)       Kum bithliah Under 16 dik tak chauh tel tir tur a ni a, Age Prove atan Birth Certificate Original ken tel vek tur a ni.

(c)       School naupangten an participate theih ngeina turin School lamin harsatna siam sak lo tura hriattirna Circular lo chhuah turin Serchhip District DEO lo ngen nise.

 

 

 

 

 

      Sd/-                                                                                                     Sd/-

(R. MALSAWMTLUANGZELA)                                                                         (C. LALTLEIPUII)

              Secretary                                                                                             Chairman

 

 

Block Level RGKA Executive Committee, E.Lungdar R.D. Block

_____________________________________________________________________________________________________

OFFICE OF THE BLOCK DEVELOPMENT OFFICER

E.LUNGDAR R.D BLOCK : E.LUNGDAR

No. B.13012/1/2009-2013-BDO(EL)                      :                    Dated E.Lungdar, the 15th September, 2014

 

To

 

All VCP’s Under E.Lungdar R.D Block,

________________________ Village.

 

 

Thawhpui Duhtak,

 

 

Sub-Divisional Education Officer, N.Vanlaiphai, Mizoram hnen atanga School chawlh phalna thu kan hmuh chu a Xerox Copy kan rawn thawn a. A tul dan anga School naupangte chawlh lo pe tura zirtirtute hnena hma min lo lakpui turin ka han ngen a che.

 

 

Enclo : As above.

 

 

I thawhpui

 

 

(F.CHUANGLIANA)UDC

for Block Development Office

E.Lungdar R.D Block : E.Lungdar

_____________________________________________________________________________________________________

OFFICE OF THE BLOCK DEVELOPMENT OFFICER

E.LUNGDAR R.D BLOCK : E.LUNGDAR

 

No. B.13012/1/2013-BDO(EL)                         :                      Dated E.Lungdar, the 16th September, 2014

 

To

 

 

The Principal

___________________________ School

 

 

Subject :          RGKA(PYKKA) hawnna a sawmna.

 

 

Ka pu/ka pi

 

                        Dt. 18.09.2014 zing dar 10.00(sawm) hian Block Level RGKA(PYKKA) Competition 2014 chu tan a ni dawn a,. Hemi ni hian min lo telpui ngei tura ngen leh beisei in ni e.

 

 

 

 

 

 

I thawhpui

 

 

 

 

(C.LALTLEIPUII)

Block Development Officer

E.Lungdar R.D Block : E.Lungdar

_____________________________________________________________________________________________________

OFFICE OF THE BLOCK DEVELOPMENT OFFICER

E.LUNGDAR R.D BLOCK : E.LUNGDAR

No. B.13012/1/2013-BDO(EL)                         :                      Dated E.Lungdar, the 17th October, 2014

 

RGKA(PYKKA) Scheme hnuaiah Master Trainer leh Sports Trainer thlan tur a ni a. He mi atan hian Selection Committee din a ni a, Selection Committee Member te hetiang hian ruat an ni :-

 

Chair person    :           Pi C.Laltleipuii, BDO

Member           :           1) Headmaster of Govt. H/S, Pu R. Chalhmingthanga.

                                                            2) President & Secrerary LGSA

                                                            3) H Zorelliana, (National Level Player, Wrestling)

 

Heng a chunga mite hi Committee tura koh in ni a, Lokal ngei tura ngen leh hriattir in ni e.

 

A hun              :           11:00 am, Dt.20.10.2014

A hmun           :           BDO Office.

 

 

 

Yours faithfully

 

 

 

(C.LALTLEIPUII)

Block  Development Officer

E.Lungdar R.D Block : E.Lungdar

_____________________________________________________________________________________________________

RGKA  BLOCK LEVEL SPORTS RESULT 2014, E.LUNGDAR R.D. BLOCK

download excel file of RGKA Sport result 2014, E.Lungdar R.D Block    Click here

_____________________________________________________________________________________________________

RGKA DISTRICT LEVEL SPORTS RESULT 2014, SERCHHIP DISTRICT

 

RESULT PUMPUI KHAIKHAWMNA :

 

1          Athletics                    -           Gold               -           16

                                                         Silver             -           6

                                                         Bronze           -           9

 

2.         Wrestling                  -           Gold               -           4

                                                        Silver             -            2

                                                           

 

3.         Judo                           -           Gold               -           2

                                                           Silver             -           3

                                                          Bronze           -           1

 

4.         Boxing                       -           Gold               -           5

                                                          Silver             -           4

                                                           

5.         Hockey                      -           Gold               -           1 ( Khawlailung)

 

6.         Football                     -           Silver             -           1

 

7.         Badminton                -           Gold               -           1 ( Girls)

                                                         Silver             -           1 ( Boys )      

 

4 x 100 m Relay race Boys

 

1st       -           Lalchhanchhuaha                   East Lungdar

                        Lalremruata                           N.Vanlaiphai

                        Lalruatsanga                         N.Vanlaiphai

                        Vanlalhmangaihsanga            N.Vanlaiphai

 

4 x 100 m Relay race Girls

1st       -           Emmelyn Lalruatkimi            East Lungdar

                        Lalchhanhimi                       East Lungdar

                        Zoramthari                           N.vanlaiphai

                        Fc Lallawmzuali                   N.Vanlaiphai

 

4 x 400 m Relay race Boys

1st       -           Jona Zothanpuia                   N.Vanlaiphai

                        Zothansanga                          N.Vanlaiphai

                        John Lalrintluanga               N.Vanlaiphai

                        Lalrawngbawla                     N.Vanlaiphai

 

4 x 400 m Relay race Girls

1st       -           Emmelyn Lalruatkimi              East Lungdar

                        F.Lallawmzuali                      N.Vanlaiphai

                        Zoramthari                            N.vanlaiphai

                        Fc Lallawmzuali                   N.Vanlaiphai

 

3000 m Race ( Boys

1st       -           Lalrawngbawla                     N.Vanlaiphai

3rd      -           R.Lalremruata                       N.Vanlaiphai

 

3000 m Race ( Girls)

1st                               -           Zoramthari                          N.Vanlaiphai

2nd                             -           Fc Lallawmzuali                   N.Vanlaiphai

 

Shou Put( Boys )

3rd                  Lalchhanchhuaha                 East Lungdar

 

Discuss Throw( Boys )

3rd                  Lalchhanchhuaha                 East Lungdar

 

Discuss Throw( Girls )

1st       -           Emmelyn Lalruatkimi          East Lungdar

2nd                 Lallawmzuali                       N.Vanlaiphai

 

High Jump ( Boys )

3rd                  -           Lalrawngbawla                     N,Vanlaiphai

 

High Jump ( Girls )

1st                   -           Zoramthari                            N.Vanlaiphai

2nd                 -            Fc Lallawmzuali                    N.Vanlaiphai

 

Long Jump ( Boys )

1st                   -           Lalruatsanga                         N.Vanlaiphai

3rd                  -           Lalchhanchhuaha                   E.Lungdar.

Long Jump ( Girls )

1st                   -           Fc Lallawmzuali                   N.Vanlaiphai

Badminton ( Boys )

2nd                 -              Zothansanga                          N.Vanlaiphai

                                    John Lalrintluanga                   N.Vanlaiphai

                                    Jonas Zothanpuia                   N.Vanlaiphai

                                    Vanlalthlamuanpuia                 East Lungdar

 

Badminton ( Girls )

1st                   -           Zothankimi                            East Lungdar

                                    Lalruatsaki                            East Lungdar

                                    Emmelyn Lalruatkimi             East Lungdar

                                    Lalchhanhimi                         East Lungdar

                                    Lallawmzuali                          N.Vanlaiphai

 

HOCKEY

1st Boys Khawlailung       

 

FOOTBALL

2nd Khawlailung.

 

WRESTLING  RESULT

Boys               60 kg

 

1st       -           K.Vanhnuaithanga                           -           East Lungdar.

 

                        46kg

 

3rd      -           Lalchansanga                                  -           East Lungdar.

 

Girls               43 kg

 

1st       -           Lalnunmawii                                     -           East Lungdar.

 

                        46 Kg

1st       -           Lalsiamliani                                      -           East Lungdar.

 

                        49 Kg

1st                   Lalsiamthari                                      -           East Lungdar.

3rd                  Zothankimi                                        -           East Lungdar.

 

JUDO RESULT

Boys   -           42 kg

 

2nd                 Lalchansanga                                   -           East Lungdar.

3rd                  Lalhruaipuia                                     -           East Lungdar.

 

Girls               44kg

1st       -           Lalnunmawii                                     -           East Lungdar.

2nd                 Lalsiamliani                                      -           East Lungdar.

 

                        49 Kg

1st       -           Lalsiamthari                                      -           East Lungdar.

2nd     -           Zothankimi                                        -           East Lungdar.

 

BOXING RESULT.

Boys               46 - 48 kg

2nd     -           Lalthlamuanpuia                  -           East Lungdar.

                        48 - 50 Kg

1st       -           K. Lalbiaksanga                    -           East Lungdar.

                        52 - 54 Kg

1st                   Lalnunrema                           -           Khawlailung

 

Girls               below 46 kg

2nd     -           Laldinsangi                           -           East Lungdar.

 

                        46 - 48 kg

1st       -           Amelia Zairimawii               -           East Lungdar.

2nd     -           Lalnunsangi                          -           East Lungdar.

 

                        48 - 50 kg

1st                   Zothankimi                            -           East Lungdar.

 

                        50 - 52 kg

1st                   Lalsiamthari                          -           East Lungdar.  

_____________________________________________________________________________________________________

 

 

© East Lungdar RD Block Govt of Mizoram

This website belongs to the East Lungdar RD Block, Government of Mizoram, India. | Template by ICT

Click to start chatting.